З Міжнародним днем Туризму вітає кафедра туризму та логістики

До World tourism Day, який весь світ святкуватиме 27 вересня 2016, кафедра туризму та логістики провела у міському Центральному парку міста Маріуполь Quest Event зі студентами ДонДУУ всіх поколінь.

Студенти Університету третього віку приготували національні страви для студентів ступеня «бакалавр» та сумісно пройшли тренування з налагодження процесу міжвікової комунікації та співпраці.

Запрошений гість – професор Роб Марк (Strathclyde University, Scotland) – поділився міжнародним досвідом та побажав миру та добра українцям.

Бажаємо студентам та слухачам ДонДУУ успішного втілення своїх ідей, цікавих подорожей, нових відкриттів!

Previous Проведення круглого столу на тему «Формування та розвиток людського капіталу. Освіта протягом життя»
Next Всеукраїнський день бібліотек