22 вересня 2016 р. в рамках реалізації проекту TEMPUS «CENTRE FOR THE THIRD AGE EDUCATION» ДОНЕЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УПРАВЛІННЯ за підтримки ГО «ФОНД РОЗВИТКУ МАРІУПОЛЯ» та МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ було проведено круглий стіл на тему «ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ. ОСВІТА ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ».

В рамках зустрічі були обговорені перспективи формування, розвитку і управління людським капіталом через розповсюдження освіти протягом життя та залучення людей похилого віку до соціальних систем неформальної освіти; підвищення кваліфікації в Україні та розширення кола партнерів Донецького державного університету управління із співпраці для подальшого розвитку Університету третього віку ДонДУУ і виконання наступних завдань:

• підвищення свідомості суспільства та академічної спільноти щодо освіти протягом життя;
  • забезпечення рівного доступу до освіти та сприяння обміну досвідом і знаннями між поколіннями;
  • забезпечення сталого розвитку Університетів третього віку, контроль якості та моніторинг, менеджмент проекту співпраці «влада, бізнес, громадськість та виші» .

ДонДУУ в особі керівника проекту TEMPUS «Centre for the Third Age Education» Стойки А.В. та директора центру «Університет третього віку» ДонДУУ щиро дякує, Суховій К.К. – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, Ломакіній Т.А. – виконавчому директору «ФОНД РОЗВИТКУ МАРІУПОЛЯ» та іншим учасникам круглого столу:

Директору Територіального центру соціального обслуговування Центрального району м. Маріуполь – Камаралі Г.П.;

Провідному лікарю Територіального центру соціального обслуговування – Черепеніній О.Ф.;

Міжнародній організації UNHCR, Міжнародній організації Help Age – Проект ГО «Істок» по допомозі людям старшого покоління, Міжнародній організації IMC – Проект ГО «Маріупольський Союз Молоді», «Контакт поколінь молодь і люди старшого покоління», слухачам Центру «Університет третього віку ДонДУУ» та студентам ДонДУУ.

автор – к.е.н.,доц. Драгомірова Є.С.