Урочисте відкриття мультимедійної аудиторії Університету третього віку в ДонДУУ

21 вересня відбулась урочиста подія в ДонДУУ – відкриття мультимедійної аудиторії Університету третього віку.

Натхнення та плідної праці слухачам Університету побажали проректор з науково-педагогічної роботи ДонДУУ, професор Токарева Валентина Іванівна та запрошені гості:

Сухова Ксенія Костянтинівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, м. Маріуполь;
Камаралі Ганна Павлівна – директор Територіального центру соціального обслуговування Центрального району, м. Маріуполь;
Роб Марк – професор Університету Стратклайд, Шотландія;
Алессандро Фигус – професор Університету Риму, Італія;
Паоло Алонжи професор Університету Генуї, Італія;
Горбовий Артур Юліанович – професор Академії муніципального управління, м. Київ.

Ідею, мету, завдання та перспективи проекту TEMPUS «Centre for the Third Age Education» презентував керівник проекту, професор Стойка Андрій Васильович.

Слухачі ознайомились із майбутніми викладачами та змістовним наповненням запропонованих Університетом третього віку курсів.

Дякуємо всім гостям свята та запрошуємо в Університет третього віку для навчання та плідної співпраці.

Автор: директор Центру «Університет третього віку» к.е.н.,доц. Драгомірова Є.С.

Previous День українського кіно у ДонДУУ
Next Проведення круглого столу на тему «Формування та розвиток людського капіталу. Освіта протягом життя»