Тренінг по роботі з впо

12-15 вересня 2016 року у місті Маріуполі за підтримки Національного демократичного інституту (м. Київ) проходив тренінг по роботі з внутрішньо переміщеними особами. Проводила тренінг тренер-методист та коуч Тетяна Литвинова. На тренінгу були присутні люди, зайняті в різних сферах діяльності – державні службовці, соціальні робітники, викладачі, представники сфери культури та громадських організацій м. Маріуполя. Від ДонДУУ у тренінгу прийняли участь декан факультету права та соціального управління Д.Л. Тарасенко, завідувач кафедри соціології управління Н.О. Никифоренко та завідувач соціологічної науково-дослідної лабораторії М.М. Чаплик.

Під час тренінгу шляхом структурних вправ учасниками розглядалися приклади інших країн, які довгий час знаходяться в умовах війни чи збройного конфлікту, та накопичений позитивний досвід, який може бути запозичений українським суспільством. По завершенні тренінгу всі отримали важливий досвід та необхідні знання і контакти.

Автор: к.і.н., доцент, завідувач соціологічної науково-дослідної лабораторії М.М. Чаплик

Previous Соціальна робота практика
Next Дискусії на VIII щорічних рішельєвських академічних читаннях