Викладачами кафедри менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності проведено круглий стіл на тему “Актуальні науково-практичні аспекти інноваційної діяльності в контексті світової економічної інтеграції України”  за участю науковців кафедри, представників бізнесу і студентів.

Доцент Ткаченко О.Г відкрила захід доповіддю на тему “Науково-практичні аспекти інноваційної діяльності в Україні”. Головний доповідач, фахівець в області інтелектуальної власності, винахідник України Ігор Паренчук, задав тон дискусії, зробивши доповідь з проблем охорони та захисту об’єктів промислової власності. Старший викладач Вадим Нерсесов розповів про сучасні аспекти охорони авторських та суміжних прав.

Студенти та науковці отримали практичний досвід, отримали цінні поради стосовно реалізації охорони своїх майбутніх об’єктів інтелектуальної власності.

Автор: Нерсесов В.Р.