Студенти ДонДУУ на виставці «Душа моєї України»

В рамках патріотично-виховної роботи кафедри фінансів, обліку та аудиту і банківської справи студенти відвідали художній музей ім. А.І. Куїнджі (філія Маріупольського краєзнавчого музею).

30 вересня студенти познайомилися з персональною виставкою Костянтина Олексійовича Шурупова «Душа моєї України».

На виставці було представлено 45 робіт. Автор працював переважно в області пейзажу, натюрморту, жанрової композиції.

На виставці були представлені українські пейзажі, написані художником в 50-і – 80-і рр. ХХ ст. Золота осінь, дзвінке літо, квітуча весна – все це надихало художника. Мотиви робіт К.О. Шурупова прості на перший погляд – широкі лани та морські береги, засніжені дерева та квітучі сади, але вони потребують осмислення побаченого, захоплення красою від оточуючого світу.

Особливу увагу студентів привернув промисловий пейзаж, який займав характерне місце в творчості художника. В зібранні Маріупольського краєзнавчого музею таких робіт чотири. Вони виконані в 50-і – 60-і рр. ХХ ст. та пов’язані з металургійним заводом «Азовсталь».

Подібні заходи, на думку гостей заходу, мають велику значимість в процесі виховання духу патріотизму та культурного розвитку молоді.

Автор: к.е.н., старший викладач кафедри фінансів, обліку та аудиту і банківської справи Тарасенко О.Ю.

Previous Вітання з Днем працівника освіти
Next "Актуальні науково-практичні аспекти інноваційної діяльності в контексті світової економічної інтеграції України"