Кафедра Жана Моне розпочала новий навчальний рік

Кафедра Жана Моне розпочала новий навчальний рік, протягом якого в університеті будуть викладатися навчальні курси – «Демократія і належне врядування в ЄС», «Європейська соціальна і гуманітарна політика», «Інститути громадянського суспільства та захист прав громадян інших країн в ЄС».
Для викладачів, аспірантів, студентів заплановані семінари: «Польський досвід впровадження освітніх інновацій та викладання європейських студій», «Соціальний вимір Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», «Система державного та місцевого врядування в ЄС».
В рамках програми діяльності Кафедри підготовлені публічні лекції для різних цільових груп: «Актуальні проблеми формування соціальної відповідальності українського бізнесу та практика корпоративної соціальної відповідальності в Європі», «Захист прав іноземних громадян в ЄС».
У квітні 2017 р. Кафедра Жана Моне запрошує всіх до участі у Конференції «Україна та ЄС: можливості та перспективи для співробітництва», за підсумками роботи якої буде видано збірник матеріалів.

Previous VII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Next Відповідальна зустріч учасників проекту TEMPUS