Вшанування 75-річниці трагедії Бабиного Яру в ДонДУУ

30 вересня доцент кафедри гуманітарних дисциплін ДонДУУ, к.істор.н. Наталя Малярчук провела виховний захід «Трагедія Бабиного Яру», присвячену 75 роковинам цих жахливих подій. На заході були присутні студенти першокурсники, які дізнались, що у період нацистської окупації Києва у 1941-1943 роках у Бабиному Яру відбувалися масові розстріли євреїв, ромів, радянських військовополонених, радянських активістів, членів Організації українських націоналістів (ОУН), в’язнів Сирецького концтабору. Лише за два дні 29-30 вересня 1941 р. загинуло понад 33 тис. осіб.

Лектор наголосила на тому, що трагедія Бабиного Яру – злочин проти людяності, який не повинен повторитись. Виховний захід супроводжувалася демонстрацією фото- та відеоматеріалів.

75-та річниця трагедії Бабиного Яру відзначалась в Україні на високому державному рівні. Вшановуючи пам`ять жертв масового знищення нацистськими окупантами мирного населення важливо пам’ятати трагедію минулої війни, та з надією дивитися в майбутнє і вірити в рідну державу.

Previous Увага! Конкурс!
Next Перший етап VII Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка