Перший етап VII Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

6 жовтня 2016 р. в Донецькому державному університеті управління кафедрою гуманітарних дисциплін проведено перший етап VII Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Студенти факультетів менеджменту, економіки, права і соціального управління змагались за право представляти ДонДУУ на другому етапі конкурсу. З вітальним словом до студентської молоді звернулись декан факультету ПіСУ Тарасенко Д.Л. та заступник декана факультету економіки Ляшенко В.І.

автор: викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ключова Л.С.

Previous Вшанування 75-річниці трагедії Бабиного Яру в ДонДУУ
Next Участь ДонДУУ у програмі для міжнародних відділів університетів України «International Offices: Best Practices»