Участь ДонДУУ у програмі для міжнародних відділів університетів України «International Offices: Best Practices»

3-4 жовтня Британська Рада в Україні запросила керівників та співробітників   міжнародних відділі/центрів українських університетів до участі у програмі «Міжнародний відділ  університету: кращі практики». ДонДУУ представляла співробітник міжнародного відділу, к.е.н., доц. Танчик О.І.

Програма проводилась за підтримки Міністерства освіти і науки України і була спрямована на професійний розвиток та підвищення компетентності фахівців відділів міжнародних зв’язків українських університетів.

Програма проводилась у чотирьох містах – Київ, Харків, Одеса, Львів. Під час тренінгу обговорювались таки питання як:

• роль відділу міжнародних зв’язків: обов’язки, функції, структура, підбір персоналу, інтеграція і співпраця з іншими відділами;
  • розвиток і впровадження міжнародної стратегії для відділу міжнародних зв’язків;
  • позиціонування університету – комунікативні і маркетингові стратегії, брендинг, організації і механізми розвитку зв’язків;
  • розробка університетського веб-сайту та ефективне використання соціальних мереж.

Семінар проводився провідними фахівцями Гілліан Олівьері із університету Варвікк (Великобританія) та Стефані Сандфорд (університет Ковентрі, Великобританія) англійською мовою. Британські колеги поділились власним досвідом та дали рекомендації українським вузам щодо розвитку міжнародної діяльності та функціонування відділів міжнародних зв’язків.  По завершенні тренінгу учасники отримали важливий досвід та знання, що допоможуть й надалі втілювати цікаві проекти в стінах нашого ВНЗ.

Автор: к.е.н.,доц. Танчик О.І.

Previous Перший етап VII Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Next Вітаємо переможців І етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!