Студенти ДонДУУ відсвяткували день художника України

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів.

Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. З ініціативою проведення  даного заходу в рамках патріотичного виховання виступила й кафедра фінансів, обліку та аудиту і банківської справи.

Студенти підготували доповіді про відомих художників України та відобразили свій патріотичний настрій на папері. Наприкінці даного заходу команди отримали грамоти за активну участь у патріотично-виховній роботі кафедри.

Як завжди, фінансисти показали вміння злагоджено працювати в команді та зараз плоди їх спільної творчості можна спостерігати на першому поверсі нашого університету.

Автор: Тарасенко О.Ю.

Previous Вітаємо переможців І етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
Next Вітання з Днем захисника України