ДонДУУ на презентації книги «Добробати»

7 жовтня 2016 року у місті Маріуполі відбулася презентація книги «Добробати», на якій, в рамках роботи з національно-патріотичного виховання, були присутні студенти факультету економіки Донецького державного університету управління.

З молоддю зустрілися автори книги Вероніка Миронова та Артем Шевченко, Сергій Тарута  ̶  провідні особи у захисті Маріуполя і підтримці батальйону Азов, боєць Азова, який безпосередньо брав участь у подіях, описаних у книзі.

Автори за допомогою своєї книги спробували привернути увагу громадськості до історії створення добробатів в Україні як явища, розповісти широкому загалу про те, як і завдяки чому ці добробати розвивалися. Розкрити їх беззаперечно важливу роль у подіях на Сході України.

Автор: Ляшенко В.І.

Previous Студенти ДонДУУ виступили організаторами вуличного театру «Magic Street Theatre»
Next Участь ДонДУУ у міжнародному форумі «Accessibility of Education in Eastern Partnership Countries and Russia»