Студенти ДонДУУ виступили організаторами вуличного театру «Magic Street Theatre»

Нещодавно у Маріуполі стартував наймасштабніший фестиваль вуличної їжі, який супроводжувався арт-перфомансом.

Студенти ДонДУУ не залишились байдужими та теж прийняли участь у заході. Студентка групи П-16і Загорулько Євгенія виступила ініціатором та організатором вуличного театру “Magic Street Theatre”, куди були запрошені відомі автори, письменники та творчі особистості, які презентували свої книжки, літературні твори, вірші та казки для дітей. Студенти університету управління читали сонети Шекспіра англійською мовою та залучали аудиторію до читання поезії та віршів.

«Виявляється, що в місті є молоді мислячі люди, які прийшли до нас з новою ідеєю…», – прокоментував появу нового фестивалю та вуличного театру завідувач адміністративно-господарською частиною ринка «Азовський», де саме і проходив фестиваль, Герман Іванченко.

Подібні заходи формують навички культури мовлення, розкривають творчі здібності та допомагають висловити себе та свої емоції через поезію та мистецтво.

Автор: к.е.н. Танчик О.І.

Previous Святкування професійного свята «Дня юриста» у ДонДУУ
Next ДонДУУ на презентації книги «Добробати»