Участь ДонДУУ у міжнародному форумі «Accessibility of Education in Eastern Partnership Countries and Russia»

Із 12-16 жовтня у Львові проходив міжнародний форум, присвячений проблемам вищої освіти «Accessibility ofEducation in Eastern Partnership Countries and Russia». Донецький державний університет управління представляла доцент кафедри іноземних мов Танчик О.І.

Програма передбачала різні освітні семінари, а також презентації організацій, які займаються розробкою рекомендацій та ідей для міжнародного партнерства.

Робота проводилась за такими напрямами:

миробудівництво і управління

не формальна освіта

підтримка громадських ініціатив

Під час форуму усі учасники були залучені до семуляційної гри (симуляційні ділові ігри – це практико-орієнтовані командні тренінги-кейси, що відтворюють типову середу проекту (цілі, завдання та умови проекту, команда, бюджети, ризики проекту, проектна документація інше) і дозволяють відпрацювати конкретні навички проектного менеджменту в імпровізованих проектних умовах), по закінченню якої було розроблено рекомендації, щодо впровадження нових методів роботи зі студентами ВНЗ в Україні, Грузії, Молдові, Азербайджані, Білорусії, Росії та Вірменії. Ідеї та рекомендації буде опубліковано і кожен зацікавлений проблемами вищої освіти та у партнерстві з вищеперерахованими країнами зможе ознайомитись з інформацією й встановити корисні зв’язки.

Автор: к.е.н. доц. Танчик О.І.

Previous ДонДУУ на презентації книги «Добробати»
Next Global governance in times of global challenges