Щоб зберегти і примножити інтелектуальний потенціал Донецької області на презентації програми «Новий муніципалітет» підписали Угоду про співпрацю між Маріупольською міською радою, громадською організацією «Фонд розвитку Маріуполя», маріупольськими металургійними комбінатами та вищими навчальними закладами міста. Таке співробітництво дозволить найбільш ефективно використовувати можливості в сфері освіти і науки Маріуполя.

Угоду підписали міський голова Вадим Бойченко, генеральні директори – Фонду розвитку Маріуполя Геннадій Семеніхін, ПРАТ «ММК ім. Ілліча» Юрій Зінченко, ПАТ «МК «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі, проректор з наукової роботи Донецького державного університету управління Ольга Балуєва, ректор Маріупольського державного університету Костянтин Балабанов, директор Азовського морського інституту Одеської національної морської академії Олександр Лисий, перший проректор Приазовського державного технічного університету Віталій Івченко, ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний, перший проректор Донецького національного медичного університету імені Горького Петро Кондратенко. Цей договір допоможе реалізувати програму «Smart City», яка спрямована на розвиток інтелектуального потенціалу Маріуполя.

Підписуючи угоду проректор з наукової роботи Донецького державного університету управління Ольга Балуєва, підкреслила: «Найбільш ефективна модель – поєднання бізнесу, науки та місцевої влади для більш ефективного розвитку міста. Ця угода є відправною точкою і початком для того, щоб місто викликало інші враження».

Ставлячи свій підпис під документом, Вадим Бойченко відзначив значущість такої співпраці: «Цією угодою ми закладаємо надійний фундамент у розвиток нашого міста. Важливо, що ми цим документом створюємо вибір для наших дітей, завдяки чому наші городяни дійсно будуть пов’язувати своє майбутнє з Маріуполем!».