Призначенння іменної стипендії Верховної Ради України

Відповідно до постанови Верховної Ради України № 1494-8 від 07.09.2016 проректору з наукової роботи, д.е.н., доценту Балуєвій Ользі Володимирівні призначено іменну стипендію Верховної Ради України на 2016/2017 навчальний рік.

«Відповідно до Постанови Верховної Ради України “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених” призначити у 2016 році 24 іменні стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених», – йдеться у постанові.

Щиро вітаємо Ольгу Володимирівну та бажаємо невичерпної енергії, подальших успіхів, перемог і здобутків на славу університету!

Текст документа

Previous ДонДУУ підписав Угоду про співпрацю з Маріупольською міською радою та з вищими навчальними закладами міста
Next Студенти ДонДУУ взяли участь в обласному форумі молодіжних студентських лідерів та організацій «Студентська веселка 2016»