Студенти ДонДУУ взяли участь в обласному форумі молодіжних студентських лідерів та організацій «Студентська веселка 2016»

Із 14-17 жовтня у Святогірську відбувся Донецький регіональний форум молодіжних лідерів студентського самоврядування «Студентська веселка». ДонДУУ був представлений учасниками студентської громади, які організували команду під назвою «Мисливці за привидами», яка показала себе на досить гідному рівні.

Усі дні форуму були насичені конкурсною програмою: візитівки і презентації команд, участь у квестах, тематична прикраса будиночка команди, футбол, розважальні заходи, ігри, а також тренінги із питань розвитку студентського самоврядування, суспільно-волонтерського руху, національно-патріотичного виховання та участі в реалізації соціальних програм.

Під час спілкування молодь окреслювала актуальні питання, щодо розвитку молодіжного руху, реалізації державної молодіжної політики в Донецькій області, реалізовувала свій творчий потенціал, цікаво та активно проводила час.

Настрій на протязі усього форуму був відмінний, всі були заряджені позитивом та сповнені незабутніх вражень! З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

Автор: Загорулько Євгенія, група П-16і

Previous Призначенння іменної стипендії Верховної Ради України
Next Щорічна конференція Програми Жан Монне "Глобальне управління під час глобальних викликів" Брюссель 17-18 жовтня 2016 року