Х Конгрес Української асоціації європейських студій

«Українська асоціація європейських студій» – це провідна загальнонаціональна неприбуткова організація, що має на меті об’єднання викладачів європейських студій та фахівців у сфері європейської інтеграції. Створена у 2006 р., УАЄС входить до Світової асоціації європейських студій (ECSA-World).
До Асоціації входять викладачі та дослідники європейської інтеграції, членами УАЄС також є представники проєвропейського громадянського суспільства, які реалізують проекти неформальної освіти в галузі євростудій, підтримують розвиток євроклубівського руху, надають експертну підтримку євроінтеграційним процесам на національному, регіональному та місцевому рівнях.
УАЄС об’єднує більше двадцяти локальних осередків, майже у всіх регіонах України та підтримує активні партнерські зв’язки з асоціаціями європейських студій в мережі ECSA-World.
Кафедра Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні» підтримує тісну співпрацю з УАЄС.
Зокрема, в рамках нового проекту УАЄС щодо трансформації конфлікту в Україні професор Ніна Діденко брала участь у жовтні 2015 р. у ІХ Конгресі УАЄС за темою «Наукові і практичні виклики подолання внутрішніх конфліктів в Україні і пост-радянському просторі», у квітні 2016 року – у міжнародному семінарі «Теоретичні і практичні засади трансформації конфліктів: світовий досвід».
В рамках Х Конгресу УАЄС професор Ніна Діденко виступила з доповіддю «Кластерний підхід у розв’язанні проблем внутрішніх переселенців у європейських країнах».
Програма Х Конгресу дала можливість провести наукове та експертне дослідження проблем вирішення та трансформації конфліктів через науку і освіту, обговорити кращі практики викладання європейських студій, познайомитися з історією та сучасністю Національного університету «Львівська політехніка», який відзначає 200-ліття.
Змістовним і надзвичайно цікавим було знайомство з діяльністю Українського католицького університету, який користується популярністю та має високий рейтинг серед приватних вищих навчальних закладів.

Кластерний підхід ВПО.pptx

UESA Congress.PDF

Previous Щорічна конференція Програми Жан Монне "Глобальне управління під час глобальних викликів" Брюссель 17-18 жовтня 2016 року
Next Шановні наші маркетологи