Щорічна конференція Програми Жан Монне “Глобальне управління під час глобальних викликів” Брюссель 17-18 жовтня 2016 року

Цього року тема конференції «Глобальне управління під час глобальних викликів» була сфокусована навколо нещодавно прийнятої Глобальної стратегії Європейського Союзу

Конференція зібрала близько 250 представників Жана Монне спільноти  – професорів і дослідників, які викладають дослідження ЄС і приходять з усього світу, і які разом утворюють унікальний пул знань стосовно  питань ЄС та європейської інтеграції.

Співтовариство Програми Жан Монне України було представлено 10 учасниками з різних університетів та неурядових організацій. ДонДУУ представляли професор к-ри гуманітарних дисциплін  Н.Г.Діденко та завідувач міжнародного відділу І.М.Сікорська.

Робота конференції складалась із пленарних засідань та дискусій за круглими столами, в цілому присвячених трьом основним темам:
 світ і безпеку
 процвітання
 демократія

Це було пов’язано з двома основними цілями конференції:
– забезпечити обізнаність всесвітньої спільноти Жан Монне щодо останніх подій Європейської зовнішньої політики
- надати можливість службам ЄС, що брали участь у конференції отримати зворотній зв’язок від спільноти Жан Монне з конкретних питань зовнішньої політики.

Ключові спікери на пленарному засіданні були високопоставлені особи:
пан Тібор Navaracsics, Європейський комісар з питань освіти і культури;
пані Nathalie Tocci, Спеціальний радник Федеріки Могеріні з питань зовнішньої політики;
Д-р Hayat Sindi Член Державної ради Саудівської Аравії, Посол Доброї Волі ЮНЕСКО і запрошений професор Гарвардського університету.

Служба зовнішніх дій Європейського Союзу, а також різні європейські відділення Європейської Комісії взяли участь в робочих панелях конференції для того, щоб забезпечити можливість професорам Жана Монне взаємодіяти з представниками ЄС щодо цілої низки питань.

Previous Студенти ДонДУУ взяли участь в обласному форумі молодіжних студентських лідерів та організацій «Студентська веселка 2016»
Next Х Конгрес Української асоціації європейських студій