Професійне свято-родинне свято!

Вже на протязі десяти років викладачі та студенти кафедри маркетингу 25 жовтня відзначають професійне свято-День маркетолога!

Останні роки були досить важкими для Кафедри та Університету в цілому, однак вкотре доказуючи свою єдність, силу та міць маркетологи крокують вперед. Цей рік не став виключенням! Підтверджуючи багаторічну традицію родинного святкування професійного свята, викладачі та студенти відзначили його разом.

Завдяки основним навичкам маркетолога та на основі отриманих знань за спеціальністю, всі вирушили у дослідження на машині часу у квест-кімнату, в якій, тільки працюючи разом, змогли знайти рішення та вибратися із винахідником-маркетологом. Весело проведений час та блискучу перемогу звичайно відзначили солодким призом та магічним ворожінням на професійне майбутнє.

Своїми враженнями щодо святкування поділилися самі учасники-студенти:

Костіна Інна, група М -16і: «Дуже дякую за чудово проведений час у веселій компанії розумників, завдяки яким нам вдалося пройти квест. А також за теплу атмосферу та приємні розмови за чашечкою чаю».

Нікітіна Марія, група М-16і: «Вчорашній день пройшов дуже весело і в приємній обстановці. Це був дуже приємний сюрприз від університету і викладачів))».

Золотарьова Карина, група М-15і: «Вражень море) Сподобався квест цікаві завдання, доброзичлива атмосфера, нові знайомства, відмінно провели час. Дякую!!»

Кафедра маркетингу ще раз вітає всіх маркетологів зі святом та нагадує, що люди не знають чого хочуть, доки їм це не запропонували (с)!

Автор: к.е.н., доцент кафедри маркетингу Аракелова І.О.

Previous З Ювілеєм!
Next Обмін досвідом представників студентської ради МДУ та ДонДУУ