Обмін досвідом представників студентської ради МДУ та ДонДУУ

Нещодавно студенти ДонДУУ запросили до стін свого alma mater голову студентської ради Маріупольського Державного Університету Юрія Давиденко, який провів для них цікаву та пізнавальну лекцію-тренінг, присвячену темі “Студентська рада”. Юрій розповів про особливості, структуру та склад ради, для чого вона потрібна у кожному ВНЗ та які її повноваження.

Зустріч проходила у напівформальній атмосфері, студенти ДонДУУ із зацікавленням слухали інформацію, ділились своїм досвідом та веселими моментами із життя студентської ради.

ДонДУУ висловлює подяку голові студентської ради МДУ Юрію Давиденко та із задоволенням запрошує активних студентів та викладачів інших університетів, які є небайдужими до життя студентського самоуправління із пізнавальними тренінгами, майстер-класами та воркшопами. Ми завжди відкриті до нового та готові ділитись своїм досвідом із іншими. Сподіваємось на подальші сумісні проекти та цікаву співпрацю зі студентськими радами університетів.

Previous Професійне свято-родинне свято!
Next Урочисті заходи присвячені Дню захисника Вітчизни!