Урочисті заходи присвячені Дню захисника Вітчизни!

13 жовтня 2016 року в Донецькому державному університеті управління пройшли урочисті заходи присвячені Дню захисника Вітчизни!

На зустрічі були присутні студенти, викладачі та співробітники Донецького державного університету управління, а також запрошені гості – захисники України.

Студенти змагалися між собою в швидкості та якості пришивання ґудзиків, змотуванні бинтів, в армреслінгу. Демонстрували знання військових приладь та розпорядку дня військовослужбовця. Студентка факультету права і соціального управління Загорулько Є.Г. прочитала вірш Л. Яцури «Пам’яті загиблих героїв», а студент факультету економіки Летута А.В. виконав пісню А. Мірозяна «Край землі» під супровід гітари.

З прикінцевим словом перед студентською молоддю і гостями виступив директор Вугледарського коледжу ДонДУУ С.В. Макоткін.

Автор: Ляшенко В.І.

Previous Обмін досвідом представників студентської ради МДУ та ДонДУУ