Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – день, який оголошено Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом – торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з цією проблемою. Інформаційна кампанія щодо протидії торгівлі людьми проходить з 18 по 28 жовтня щороку.

Нагадаємо, що Конвенцію Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми укладено у Варшаві 16 травня 2005 року. Від імені України конвенцію підписано 17 листопада 2005 року.

Надзвичайно важливу роль у формуванні державної політики з питань протидії торгівлі людьми відіграють правоосвітні заходи.

Із нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в Донецькому державному університеті управління 28 жовтня 2016 року завідувачем кафедри спеціально-правових дисциплін кандидатом юридичних наук І.В. Калініною та фахівцем міжнародного відділу О.І. Танчик була проведена інформаційна лекція, метою якої було привернення уваги студентів та співробітників до проблеми торгівлі людьми та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, а також надання підтримки і допомоги потерпілим особам #торгівлялюдьми #ДонДУУ.

Мета лекції – донести до студентів, що проблема торгівлі людьми актуальна для України, особливо в цей нелегкий для держави час. Це стосується не лише жертв сучасного рабства, але і кожного громадянина, який може потрапити в тенета кримінальних осіб чи організацій. Це також питання підтримки й реабілітації жертв торгівлі людьми та ефективної співпраці всіх державних та неурядових організацій з метою подолання цього негативного явища.

Присутні жваво обговорювали соціальні та інформаційні відеоролики, які були продемонстровані під час лекції.

Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!

Previous Запрошення на День української писемності і мови
Next Ваші кращі друзі ... ДонДУУ, Амстердам, Париж і я)))