З Днем працівника соціальної сфери вітає кафедра соціології управління!

До Дня працівника соціальної сфери, який у цьому році святкується 06 листопада, науково-педагогічний склад та студенти кафедри соціології управління ДонДУУ провели низку інтерактивних заходів. Метою заходів було ознайомлення співробітників та студентів Університету з накопиченим суспільством досвідом професійної соціальної допомоги, становленням соціальної роботи та принципів соціального захисту.

Студенти спеціальності «Соціальна робота»  підготували колажі про важливість професії працівника соціальної сфери, продемонстрували соціальні ролики про складні життєві ситуації, порадником у яких виступає соціальний працівник й провели акцію «Щирі серця». Усі присутні мали змогу висловити свої побажання кращої долі людству на спеціально підготовлених листівках. Завершилось спілкування у неформальній атмосфері чаювання.

Вітаємо всіх працівників соціальної сфери з професійним святом!   Бажаємо добра, миру, успіхів, творчого натхнення!

Автор: Суровцева І.Ю.