Halloween Party в ДонДУУ

31 жовтня 2016 року члени студентського самоврядування Донецького державного університету управління із нагоди Дня всіх Святих влаштували свято для студентів і викладачів. Члени самоврядування готувались дуже ретельно і скрупульозно: робили hand-made образи з гарбуза, створювали привидів та справжній Хєлловін make-up. Протягом всього заходу були конкурси, квест, тематичний фуршет, подарунки та безліч позитивних емоцій.

Оскільки Halloween є дуже поширеним святом саме за кордоном,  кафедра іноземних мов залучилась до святкування та під керівництвом доц. Танчик О.І. організувала змагання зі знання лексики й граматики, пов’язаних зі святом Halloween, його історією та традиціями святкування. Студенти залишились задоволеними, переможці конкурсів отримали призи.

Сподіваємось, що набуті навички можуть використовуватись для розвитку власного творчого потенціалу, а враження та емоції зроблять студентське життя яскравим та незабутнім.

Автор: доц. кафедри іноземних мов Танчик О.І.

Previous «Кращий студент України» — не на словах, а на ділі
Next З Днем працівника соціальної сфери!