День української писемності та мови

У Донецькому державному університеті управління 9 листопада 2016 р. викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Ключовою Л.С. була проведена ділова гра «Хто більше знає?». З вітальним словом перед студентською молоддю виступили доктор соціологічних наук, професор, поет, прозаїк, член НСПУ Слющинський Богдан Васильович, декан факультету права і соціального управління ДонДУУ, канд. держ. упр., доцент Тарасенко Денис Леонідович. Протиборство трьох команд, які представляли факультети менеджменту, права і соціального управління, економіки, відбувалося за високий рівень знання української мови. Студентська молодь показала розуміння паронімів, синонімів, фразеологізмів. Якісна підготовка і впевнений захист творчого завдання дав змогу команді факультету економіки посісти перше місце в університетському змаганні (108 балів). Вітаємо переможців! Команда факультету менеджменту (102 бали) поступилася лідеру змагань на фінальному етапі. Команда факультету права і соціального управління посіла третє місце (95 балів). Дякуємо журі, за справедливе оцінювання, завідувачу бібліотеки Івановій Олені Леонідівні за змістовну розповідь і цікаву книжкову виставку.

Автор: викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ключова Л.С.

Previous З Днем працівника соціальної сфери!
Next ДонДУУ в фіналі конкурсу на підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади вищого корпусу державної служби