31 жовтня для студентів 1 та 2 курсу економічного факультету видалось дуже насиченим. На базі університету проходило одразу декілька заходів – святкування Нalloween та проведення брейн рингу зі знань Правил дорожнього руху, який був присвяченний святкуванню Дня автомобіліста. Якщо традиція святкування Нalloween до нас прийшла із-за океану, то традицію святкування Дня автомобіліста було впроваджено 1993 р. Наказом Президента України, який прийнято відзначати з того часу кожну останню неділю жовтня.

Не дивлячись на те, що більшість студентів не мають водійського посвідчення, вони все одно являються учасниками дорожнього руху. Саме тому питання брейн-рингу були в цілому присвячені правам та обов’язкам пішоходів, дорожнім знакам та регулюванню дорожнього руху.

Автор: к.е.н. Суюсанова О.Л.