Юридична клініка ДонДУУ інформує

16 листопада 2016 р. на базі Донецького державного університету управління відбулася зустріч представників Юридичної клініки «Феміда» Донецького державного університету управління з представниками Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час зустрічі представники Центру та Юридичної клініки ділилися своїм досвідом з надання правової допомоги незахищеним верствам населення.

Відбулася домовленість про консолідацію зусиль студентів – клініцистів та співробітників центру під час надання консультацій та складання процесуальних документів у рамках Меморандуму про співробітництво між Центром та Юридичною клінікою від 26 квітня 2016 року. Так, було розглянуто можливість проведення спільних правоосвітніх заходів: тренінгів, круглих столів і проектів, спрямованих на посилення захисту прав і свобод людини та взаємовідвідування таких заходів.

Автори: Калініна І.В., Харланова Д.А.

Previous З Днем Студента!
Next "Доступну освіту - кожному!"