Святкування Дня студента у ДонДУУ

17 листопада в Донецькому державному університеті управління відбулось святкування Міжнародного дня студента. На початку свята до студентів та аспірантів звернулась ректор ДонДУУ, професор, д.держ.упр. Марова Світлана Феліксівна, яка побажала студентам бути наполегливими і цілеспрямованими, не втрачати можливостей, пам’ятаючи, що кожен день, кожну хвилину вони навчаються, набувають нових знань, стають розумнішими та духовно багатшими.

Після урочистої частини відбулась конкурсна програма, яка складалась із трьох частин: неофіційного та дружнього спілкування студентства, на якому старшокурсники підготували творчі та інтелектуальні завдання для своїх товаришів та першокурсників. Далі усі бажаючи були залучені до бесіди із доц. кафедри іноземних мов – Танчик О.І., яка разом із молоддю пригадала історію створення університету, першого ректора, героя України – Поважного Станіслава Федоровича та у виді інтерактивної гри повідомила про основні моменти освітнього процесу та університетського життя, які повинен знати кожен студент. Закінчилось свято Міжнародного дня студента турніром із боулінгу, на якому не було ні переможених ні переможців, тому що подібні зустрічі розвивають вміння злагоджено працювати разом. Усі конкурси протягом свята проводились із спритним настроєм та наснагою.

Нагадаємо, що традиція відзначення Дня студента походить ще з 1941 року. Тоді, у Лондоні, Міжнародна Рада студентів відзначила вперше цей день. В Україні традиція святкування Дня студента розпочалася з червня 1999 року Указом Президента Леоніди Кучми на підтримку ініціативи української студентської молоді.

Ще раз вітаємо студентів, аспірантів та здобувачів ДонДУУ із Міжнародним Днем Студента та бажаємо мислити творчо, прагнути пізнавати більше, висувати перед собою цілі та здійснення усіх юначих мрій та життєвих планів!

Автор: Танчик О.І.

Previous Фотовиставка «Маріуполь CITY DREAM»
Next Оплата за навчання