Зустріч керівництва Донецької ОДА зі студентами

18 листопада 2016 р.,  з нагоди Дня студента, у приміщенні Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ) відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Ігоря Стокоза зі студентами вищих навчальних закладів Донецької області.

До участі у заході були запрошені кращі представники студентської молоді, які мали  презентувати реалізовані ними соціальні та наукові проекти й обговорити актуальні питання студентського життя.

Донецький державний університет управління представляли Кісіль Андрій – студент спеціальності «Соціальна робота», Ткачова Наталя та Носачова Юлія – студентки спеціальності «Соціологія».

Кісіль Андрій презентував результати своєї роботи в якості волонтера проекту «Організація діяльності Центру результативних соціальних дій «Перспектива» для надання підтримки і допомоги вимушеним переселенцям Донбасу», який у березні-жовтні 2016 року на базі Донецького державного університету управління у м. Маріуполь реалізовували ГО «Агентство підтримки місцевих ініціатив» та ГО «Інститут психосоціальних технологій», за підтримки Посольства Королівства Нідерланди.

В доповіді Андрія йшлося про навчання в рамках проекту за програмою «Сучасні методи надання допомоги особам, постраждалим внаслідок бойовий дій. Кейс-менеджмент на практиці», яке дозволило волонтерам отримати корисні навички з діагностики та документального оформлення випадку, освоїти методи супроводу клієнта; про цінний досвід спілкування з кризовим психологом, фахівецем з посттравматичних стресових розладів Аліною Котенко, та ознайомлення з сучасними техніками надання допомоги ВПО, учасникам АТО (модель Френка Пьюселика). Він зазначив, що завдяки участі в  проекті вдалося вибудувати сталі зв’язки з представниками місцевих громадських організацій, розвинути організаторські та комунікативні навички, поглибити знання за фахом. Не дивлячись на офіційне завершення проекту у жовтні 2016 року, фахівці та волонтери Центру «Перспектива» й надалі надаватимуть психосоціальну допомогу і підтримку вимушеним переселенцям, учасникам АТО на базі інформаційно-консультаційного пункту «Контакт» при кафедрі соціології управління ДонДУУ.

Доповідь, що супроводжувалася яскравим фотозвітом із проекту, викликала непідробний інтерес аудиторії.

Вітаємо команду студентів ДонДУУ з успішною презентацією результатів їх соціальної активності на обласному рівні!

Автори: Никифоренко Н.О., Танчик О.І.

Previous Оплата за навчання
Next Круглий стіл «Формула успіху сучасного менеджера»