Круглий стіл «Формула успіху сучасного менеджера»

Сьогодні сучасний менеджер виступає одночасно в кількох ролях: він і керуючий і лідер, вихователь і дипломат, новатор і підприємець. Однією з головних і основних завдань менеджера – створити спонукальні стимули для людини, при яких виникає бажання працювати так, щоб сприяти досягненню загальних цілей організації. Донецький державний університет управління не є виключенням в цьому питанні і на разі продовжує славні традиції виховання майбутніх менеджерів та управлінців.

З цією метою 22 листопада на кафедрі менеджменту виробничої та невиробничої сфери пройшов круглий стіл «Формула успіху сучасного менеджера». У ньому брали участь студенти ступеня бакалавр, магістр і ОКР «спеціаліст» та викладачі кафедри.

Відкрила засідання круглого столу завідувач кафедри менеджменту виробничої та невиробничої сфери д.держ.упр., професор Черниш Олена Іванівна, яка привітала учасників та зазначила «ефективність менеджера залежить від рівня організації, праці і вміння активно використовувати досягнення науки і практики сучасного менеджменту». На засідання було запрошено завідуючу кафедри менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності д.держ.упр., професора Дятлову Валентину Василівну, заступника декана факультету менеджменту Келембет Олену Сергіївну, заступника декана факультету економіки Ляшенко Віталія Івановича.

Студентами кафедри під керівництвом викладачів було обговорено основні напрямки сучасного менеджменту, проблеми і перспективи розвитку. Студенти успішно виступили зі своїми тезами доповідей та активно приймали участь в обговоренні. Підсумовуючи, можна сформулювати формулу успіху сучасного менеджера: задоволений клієнт; задоволений співробітник; задоволений менеджер. За результатами круглого столу було надруковано збірник наукових робіт.

Професорсько-викладацький склад кафедри бажає подальших здобутків студентам та впевнений, що цей успіх не останній у вашій науковій діяльності!

Автори: колектив кафедри менеджменту виробничої та невиробничої сфери

Previous Зустріч керівництва Донецької ОДА зі студентами
Next У ДонДУУ вшанували пам'ять жертв голодоморів