З 10 по 14 січня студенти Донецького державного університету управління приймали участь у Зимовій школі лідерства для студентів-переселенців та студентів університетів, переміщених із зони АТО та Криму. Наш ВНЗ представляли Кроха Катерина та Ткачова Наталя, які розповіли нам свої враження та закликають інших студентів залучатися до участі в ІІ зимовій школі, яка відбудеться вже у лютому.

Лекції проводились в Українському католицькому університеті, який знаходиться у м. Львів.  Програма була дуже насиченою, сучасною та актуальною. Провідні дослідники та викладачі України та США, громадські діячі та політики висвітлювали свої думки на тему міжнародної політики та безпеки, дипломатії, культури, історії, соціального підприємництва, ефективних комунікацій, проектного менеджменту та ділової англійської мови. Студенти мали змогу дискутувати, спілкуватись, презентувати,  отримувати натхнення, досліджувати місто та переглянути свої погляди на нагальне.

Автор: Кроха Катерина, С-16м