Запрошуємо!

Шановні студенти!

У Донецькому державному університеті управління відбудуться вибори Голови студентської ради, і саме від вашого вибору залежить в якому напрямі буде розвиватися студентська робота та дозвілля! Тільки ви маєте право вибирати, з ким вам надалі працювати!

Згідно з Положенням «Про вибори Голови студентської ради ДонДУУ», вибори будуть проходити у формі непрямого голосування. На зборах груп ви повинні вирішити, кого з кандидатів ви підтримуєте, і направити одного студента-делегата, який зможе, за допомогою таємного голосування, висловити думку всієї групи.

Приходьте 28.02.2017 з 9-00 до 17-00 і підтримайте вподобаного вам кандидата.

В рамках передвиборчої компанії, кожен із кандидатів, пропонує вам свою програму, яку буде втілювати в життя, зайнявши посаду Голови студради. Просимо ознайомитися і вибрати того, який, на вашу думку, найбільше відповідає критеріям звання «Голова студентської ради».

Програми кандидатів

Previous ДонДУУ – призер всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Український визвольний рух 1920‑х – 1950‑х рр.»
Next Дебатна конференція студентської ради