ДонДУУ – призер всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Український визвольний рух 1920‑х – 1950‑х рр.»

17 грудня 2016 р., Центр досліджень визвольного руху підбив підсумки конкурсу студентських наукових робіт «Український визвольний рух 1920‑х – 1950‑х рр.». На фінал конкурсу, який відбувся у стінах Українського Католицького університету, з’їхалося 14 учасників, які прибули до Львова. Хлопці та дівчата приїхали з усієї України: Київ, Харків, Южне (Одещина), Херсон, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Ніжин (Чернігівщина), Кривий Ріг, Маріуполь, Житомир, Вінниця, Полтава, Луцьк, а також Львів і область.

Студенти мали нагоду послухати кілька лекцій від членів журі – Володимира В’ятровича, Василя Стефанів і Руслана Забілого. По закінченні семінару було оголошено переможців конкурсу.

Перше місце зайняв Сергій Гуменний (Тернопільський національний педагогічний університет ім. Гнатюка) із роботою «Українці vs Корпус охорони прикордоння: радянсько-польський кордон як фактор українського національно-визвольного руху 1920-1930 х рр.».

Друге місце посіла стаття Петра Мухи (Національний університет «Львівська політехніка») «Картографування діяльності УПА в 40-х роках ХХ століття».

ІІІ місце дісталося студентці факультету права та соціального управління Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) Валентині Арабаджи за роботу «Донбас у документах організації українських націоналістів»(науковий керывник: к.і.н., доц. кафедри гуманітаних дисциплін Малярчук Н.Г.). На думку конкурсної комісії, Валентина вперше розглянула проблему Донбасу під таким кутом: не історія підпілля в Донецькій області, а саме тема Донбасу в документації визвольного руху.

Вітаємо Валентину, бажаємо подальших успіхів у науці та навчанні.

Previous Студентка ДонДУУ стала срібною призеркою Чемпіонату України з пауерліфтингу
Next Запрошуємо!