Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у Відкритому студентському конкурсі соціальної реклами „Призма”, присвяченому 25-річчю Донецького державного університету управління, який проводитиметься з 20 лютого  по 25 червня 2017 року на базі Донецького державного університету управління (м.Маріуполь, вул. Карпінського, 58).
Учасником конкурсу може стати студент або група студентів (2-5 чол.) усіх напрямків та спеціалізацій за умови своєчасного подання роботи з дотриманням усіх вимог щодо змісту та тематики Конкурсу.
Кількість робіт, наданих авторами на конкурс, не обмежуються.
Участь у Конкурсі є безкоштовною.

Напрям конкурсу – СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА

Номінації конкурсу відповідно до напрямки:
– відео, (аудіо) ролик;
-поліграфічні рекламні матеріали (буклети, листівки, плакати);
– рекламна сувенірна продукція;
– зовнішня реклама.

Робочі мови: українська, англійська.

Заявки на участь у Конкурсі приймаються до 10 березня 2017 року, подання конкурсних робіт до 01 травня.

Вимоги до подання робот для розгляду журі:
1) Друкованої та сувенірної продукції та зовнішньої реклами: формат оригінал-макету – від А4 до А0 на паперовому носії, формат оригінал -макету JPEG, TIFF, PDF на СD або DVD дисках;
2) Радіо реклами: Носії: СD, або DVD диск, формати:CDDA, WAV, МРЗ. Тривалість звучання до 1хв.
3) Відео реклами: час відеоролику до 2 хвилин, носії – СD або DVD диск, формати АVІ, DVD, МРЕG4, якісність зображення.

Завантажити Інформаційний лист