Студенти ДонДУУ взяли участь в «Донецькій Зимовій студреспублиці-2017»

17-19 лютого 2017р. в оздоровчому комплексі «Перлина Донеччини» (м. Святогірськ, Донецька обл.) пройшла «Донецька Зимова студреспубліка -2017». Темою заходу була «Модернізація індустрії та впровадження інновацій як шлях до розвитку Донеччини».

Усі дні форуму були насичені конкурсами, факультативами та роботою у групах. З самого першого дня учасники розробляли проекти для модернізації Донецької області, студенти Арабаджи Валентина (група П-16і), та Нетребенко Марія (група ФБСС-16) виконували роль капітанів команд та були нагороджені дипломами.

На «Студреспубліці» проходив конкурс краси «Перша леді». ДонДУУ представляла Стрілець Софія (група МНС-15), яка продемонструвала свій блискучий інтелект, брала участь у творчому конкурсі, в якому написала вірш, що розтопив серця суддів. Софія отримала номінацію «Леді-Інтернет».

Не зважаючи на всю офіційність і важливість даного заходу, студенти, окрім дискусій і тренінгів, знайшли час для ігор, прогулянок на свіжому повітрі та неформальному спілкуванні. Сподіваємось, що освітній, інформативний та творчий фестиваль студентської молоді буде давати нові можливості та запрошувати студентів і надалі.

Автор: Арабаджи Валентина, група група П-16і

Previous Дебатна конференція студентської ради
Next Відкритий студентський конкурс соціальної реклами „Призма”