У ДонДУУ відбулась зустріч студентства з кандидатами на посаду голови cтудентської ради

Претенденти представили свої передвиборчі програми та пояснили шляхи та методи реалізації своїх планів, а також відповідали на запитання присутніх у студентській аудиторії.

Нагадуємо, вибори голови cтудентської ради ДонДУУ відбудуться 28 лютого за новими правилами – шляхом непрямого голосування. У приміщенні навчального корпусу за адресою Карпінського, 58 розміщуватимуться скриньки для бюлетенів і представник кожної групи, з 9.00 до 17.00, за допомогою таємного голосування, зможе висловити думку всієї групи.
Не залишайтесь байдужими до майбутнього нашого студентства, бо саме від вашої активності та вибору залежить яким буде студентське самоврядування!

Previous Актуальні проблеми соціальної відповідальності бізнесу в ЄС
Next ДонДУУ – учасник пітчингу проектів соціальної дії