ДонДУУ – учасник пітчингу проектів соціальної дії

З 13.02.2017 по 17.02.2017 р. у м. Києві, в рамках проекту «Активні Громадяни», Британська Рада та Координаційний центр переміщених ВНЗ провели пітчинг проектів соціальної дії, направлених на покращення життя локальних громад та розвиток університетів.

На конкурс було подано 85 проектів, у фінал вийшли 35. Протягом 4-х днів 54 учасника пітчингу боролися за отримання фінансування від Британської Ради на реалізацію власних ідей. Вдосконалити проекти та гідно презентувати їх суддям командам університетів-«переселенців» допомагали професійні фасилітатори.

Проект подіумної дискусії «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення» від Донецького державного університету управління на пітчингу захищали к.і.н.,  доцент Чаплик М.М., к.пед.н. доцент Николаєва В.І., студентка спеціальності «Соціальна робота» Шаповалова А.

В останній день пітчингу у неформальній атмосфері учасники спілкувалися з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, директором Британської Ради в Україні Саймоном Вільямсом, Міністром освіти і науки України Лілію Михайлівною Гриневич, Народним депутатом України Олексієм Рябчиним, заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгієм Борисовичем Тукою, заступником Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколою Петровичем Мовчаном, Уповноваженою з питань прав людей з інвалідністю Раєю Панасюк, які прийшли їх підтримати.

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф зазначила, що успішні проектні заявки – це «результат злагодженої роботи кожного, хто має стосунок до закладу – керівників, професорів, викладачів, студентів. Ми готові допомагати вам, адже ви проявляєте високу активність і готовність до змін».  А Лілія Гриневич, оцінивши креативність представлених на пітчинг ідей щодо розвитку університетів, підкреслила, що «переміщені ВНЗ – це можливості, а не проблеми для України!

Пітчинг дав змогу всім учасникам навчитися розробляти ефективні та  перспективні проекти, вдосконалити власні знання, найголовніше ж – кожен знайшов нових друзів і відчув, що може робити позитивні зміни в громаді власноруч.

Бажаємо нашій команді перемоги на наступних турах пітчингу та успішної реалізації соціальних проектів у Маріуполі!

Previous У ДонДУУ відбулась зустріч студентства з кандидатами на посаду голови cтудентської ради
Next Підсумки виборів Глави студентської ради