Шановні студенти!

28 лютого в Донецькому державному університеті управління відбулися вибори Глави студентської ради.

Членами лічильної комісії були:

Арабаджи Валентина Василівна – студентка I курсу, факультету права та соціального управління, група П-16-1.

Голубенко Лаура Олегівна – студентка I курсу, факультету права та соціального управління, група П-16і.

Нетребенко Марія Олександрівна – студентка I курсу, факультету економіки, група ФБСС-16-1.

Сахно Володимир Миколайович – студент ІI курсу, факультету економіки ФіК-15-1

Секретар:

Кропівіна Наталія Дмитрівна – студентка 4 курсу, факультету менеджменту, група УСЕК-13-1д

1 березня Виборча комісія підбила підсумки, які зафіксувала у протоколі засідання №2. За час непрямого виборчого процесу не було виявлено порушень і результатами таємного голосування стало наступне процентне співвідношення голосів:

1. Загорулько Євгенія Георгіївна – 39.5%
  2. Лашин Руслан Ігорович – 34.2%
  3. Висторова Світлана Сергіївна – 21.5%
  4. Семенченко Роман Ігорович – 5.2%

Вітаємо Загорулько Євгенію з перемогою,  очікуємо ефективної роботи і бажаємо новій команді наснаги, натхнення та успіхів у роботі!