З 20 по 25 лютого в м. Київ, в Конгрес-готелі «Пуща», відбулася ІІ Зимова школа лідерства для студентів з переміщених ВНЗ. Організатором події став Київський офіс Інституту Кеннана за підтримки Посольства США в Україні, Українського Фулбрайтівського Кола, Програми академічних обмінів Фулбрайта, USAIDУкраїна, UCBI-Українська ініціатива зміцнення громадської довіри.

Донецький державний університет управління представляли студенти Кісіль Андрій, Мілушева Альбіна, Чеснокова Ольга, та випускниця магістерської програми з «Соціології» Лебідь Аліна.

На лекторіях і тренінгах учасники Школи обговорювали актуальні проблеми, пов’язані з лідерством, врегулюванням конфліктів, соціальним підприємництвом, вдосконалювали свої знання  англійської мови, розвивали власні лідерські навички.

В останній день проведення Школи студенти відвідали галерею Арт-Юкрейн, а також мали змогу поспілкувались з Народними депутатами України Ганною Гопко та Остапом Єднаком. Фінальним же епізодом навчання став візит до Верховної Ради України.

Запрошуємо усіх студентів ДонДУУ, які мають активну громадянську позицію, хочуть знайти нових друзів і однодумців, напрацювати цікаві ідеї для втілення в громадському секторі, скористатися можливостями неформальної освіти й пройти конкурсний відбір на наступні етапи вже Літньої Школи лідерства.

Автор: студент спеціальності «Соціальна робота» Кісіль Андрій