Літературно-поетична година, присвячена 203-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

У Донецькому державному університеті управління пройшла літературно- поетична година, присвячена 203-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, «І оживе добра слава, Слава України». Студенти групи КНІТ-16-1 Чорний В., Патрикеєв М., Павлов М., групи МВ-16 Добровольський Г., Ашихмін О., групи СР-16 Пугачова А. читали вірші.

Студенти груп ФБСС-16 Хаймах О., СР-16 Савко О., МНС-15б Вистрова С. брали участь в інтелектуальній грі на знання творчості Великого Кобзаря, а студентка групи ІТ-15д Івашиніна К. розповідала про живопис того часу. Вела урочистий захід студентка групи МТ-16 Саврак П.

Журі у складі: директора інформаційно-аналітичного центру Нерсесова В.Р., старшого викладача Никифоренка А.Р. і завідувача бібліотеки Іванової О.Л. визнало кращим знавцем творчості Т. Шевченка студентку факультету менеджменту, групи МНС-15б Вистрову Світлану. Вітаємо!

Автор: викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ключова Л.С.

Previous Підсумки XIII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні суспільні проблеми у вимірі соціології управління»