Підсумки XIII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні суспільні проблеми у вимірі соціології управління»

3 березня 2017 року в Донецькому державному університеті управління відбулася ХІІІ Всеукраїнська заочна науково-практична конференція «Сучасні суспільні проблеми у вимірі соціології управління», яку було приурочено до 25-річчя ДонДУУ. Ініціаторами проведення конференції виступили кафедра соціології управління та Донецьке відділення Соціологічної асоціації України.

У конференції взяли участь 95 науковців, викладачів, державних службовців, представників «третього сектору» та студентства з 14 міст України (Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова, Кривого Рогу, Херсону, Кам’янця-Подільського, Бердянська, Краматорська, Лисичанська, Покровська, Старобільська та Маріуполя), з 26 вищих навчальних закладів, організацій та установ.

У тезах доповідей учасники розглянули й запропонували шляхи розв’язання широкого кола суспільних проблем в межах таких напрямків, як:

• соціологія управління та державного управління;
  • організаційна культура, соціальні комунікації та соціальні технології;
  • новітні тенденції соціологічної теорії та соціологічних досліджень;
  • розвиток сучасної освіти;
  • взаємодія «третього сектору» та територіальних громад в умовах реформ;
  • теорія і практика соціальної роботи в Україні;
  • соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих воїнів АТО та членів їх сімей;
  • перспективи інтеграції до приймаючих громад переміщених ВНЗ.

За підсумками роботи готується до видання збірник матеріалів конференції.

Оргкомітет конференції

Переглянути програму

Previous Студенти ДонДУУ на II зимовій школі лідерства (м. Київ)
Next Літературно-поетична година, присвячена 203-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка