3 березня 2017 року в Донецькому державному університеті управління відбулася ХІІІ Всеукраїнська заочна науково-практична конференція «Сучасні суспільні проблеми у вимірі соціології управління», яку було приурочено до 25-річчя ДонДУУ. Ініціаторами проведення конференції виступили кафедра соціології управління та Донецьке відділення Соціологічної асоціації України.

У конференції взяли участь 95 науковців, викладачів, державних службовців, представників «третього сектору» та студентства з 14 міст України (Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова, Кривого Рогу, Херсону, Кам’янця-Подільського, Бердянська, Краматорська, Лисичанська, Покровська, Старобільська та Маріуполя), з 26 вищих навчальних закладів, організацій та установ.

У тезах доповідей учасники розглянули й запропонували шляхи розв’язання широкого кола суспільних проблем в межах таких напрямків, як:

• соціологія управління та державного управління;
  • організаційна культура, соціальні комунікації та соціальні технології;
  • новітні тенденції соціологічної теорії та соціологічних досліджень;
  • розвиток сучасної освіти;
  • взаємодія «третього сектору» та територіальних громад в умовах реформ;
  • теорія і практика соціальної роботи в Україні;
  • соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих воїнів АТО та членів їх сімей;
  • перспективи інтеграції до приймаючих громад переміщених ВНЗ.

За підсумками роботи готується до видання збірник матеріалів конференції.

Оргкомітет конференції

Переглянути програму