Шановні колеги!
Викладачі, співробітниці, аспірантки і студентки! Дорогі жінки!
Прийміть щирі і сердечні вітання з Міжнародним жіночим днем ​​8 березня!

Цей прекрасний день уособлює собою величезну любов і повагу до прекрасної половини людства.

Важко уявити життя без вашої любові, без вашої турботи, без вашої уваги. Як не уявляємо сьогодні і життя суспільства без вашої активної і плідної діяльності в усіх його сферах: від виробництва до науки, мистецтва, культури, від освіти та охорони здоров’я до бізнесу і політики.

У нашій країні цілі галузі, в тому числі сфера освіти, тримаються на ваших знаннях, професіоналізмі, самовідданості. І це не перебільшення. Сучасні представниці прекрасної статі не бояться труднощів і психологічних навантажень, соціально активні, комунікабельні, зростають і професійно, і особистісно, ​​при цьому встигаючи піклуватися про близьких, ростити дітей, зберігати порядок і затишок в домі, що особливо нелегко у теперішній час.

Від імені ректорату бажаю вам величезного щастя, любові, міцного здоров’я, оптимізму та весняного настрою! Більше вам квітів, посмішок, радості, і не тільки в цей день! Нехай здійсняться всі добрі побажання, які ви почуєте у ці святкові дні!

З повагою, ректор С.Ф. Марова