23-24 березня 2017 року голова Кафедри Жана Моне Донецького державного університету управління, професор Ніна Діденко брала участь у семінарі експертної місії у рамках програми ЄС TAIEX на тему: «Управління системою професійного навчання державних службовців» у Центрі адаптації державної служби до стандартів ЄС, метою якої є здійснення обміну кращими практиками щодо управління системою професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Енн-Марі Булл та Іан Хескет, експерти Європейської Комісії з питань управління людськими ресурсами, ознайомили присутніх з основними підходами до формування мережі навчальних закладів системи професійного навчання публічних службовців, аспектами проходження служби та забезпечення безперервного професійного розвитку державних службовців.
Досвід професійного розвитку державних службовців у Великобританії засновується на таких складових як: застосування інноваційних технологій рекрутингу, наставництво більш досвідчених державних службовців, спеціальні програми розвитку професійних компетентностей, співпраця з місцевими вищими навчальними закладами.
Це дозволило сформувати такі моделі професійного розвитку як: «Навчання у майстрів», «Швидкий потік», «Програма розвитку талантів», «Система навчання з фокусом на певній сфері діяльності».
Важливе значення надається попередній освіті, яку отримали фахівці, які вступають на державну службу, тому уже на стадії навчання в університетах ведеться пошук талановитої молоді, яка може успішно працювати на державній службі.
Популярними для підвищення кваліфікації є програми розвитку лідерських якостей, «evidence café»- зустрічі для обміну думками, досвідом, кращими практиками, менеджмент на основі фактів та он-лайн-курси.
Загалом, основна ідея професійного розвитку державних службовців у Великобританії полягає у необхідності вивчення прогалин у знаннях та навичках фахівців та створення умов для їх вдосконалення, використовуючи різні форми і програми.