Студенти ДонДУУ взяли участь форумі ОБСЄ: «Реформи в перспективі Донецької області»

Починаючи з 2014 року Координатор проектів ОБСЄ в Україні підтримує діалогові заходи між центральними органами влади та постраждалими від конфлікту громадами задля сприяння соціальній стабільності та реалізації реформ. Такі діалоги на практиці демонструють концепцію ОБСЄ щодо комплексного підходу до безпеки.

30-31 березня у місті Маріуполі відбулася значна подія в рамках даного проекту – Східноукраїнський форум «Реформи в перспективі Південного Донбасу». Цей форум є продовженням такого підходу, прагнучи зміцнити зв’язок між Маріуполем та Донецькою областю в цілому з загальнонаціональними реформами. Центральним меседжем зустрічі стала можливість проведення грамотних реформ в нинішніх умовах, пошук оптимальних шляхів допомоги тим громадам, які живуть на території проведення АТО і зазнали втрат.

Студенти Донецького державного університету управління також не залишись осторонь цієї події. Учасники студентської ради взяли активну участь у роботі сесії Молодіжної контактної групи з питань залучення молоді до вирішення проблем міста та обговорення політики регіону. Обговорили нагальні проблеми нашого міста, виявили їх витоки та можливі негативні наслідки. Також, в результаті такої плідної співпраці, винайшли шляхи подолання цих проблем та дізнались про можливості від Мiнiстерства молоді та спорту України для молоді.

Форум відкрив нові можливості для реалізації амбіціозних проектів та конструктивного зв’язку з іншими регіонами нашої країни!

Автор: голова студентської ради ДонДУУ Загорулько Євгенія

Previous Управління системою професійного навчання держслужбовців у Великобританії
Next З’їзд Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти