31 березня 2017 року у м. Київ відбувся Восьмий з’їзд Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, яка вже 15 років є платформою для професійного спілкування і підвищення кваліфікації викладачів, адміністраторів та фахівців вищих навчальних закладів та бізнес шкіл. Місія Асоціації полягає у інтеграції зусиль освітніх установ та бізнес-спільноти для впровадження в Україні сучасних ефективних навчальних і управлінських технологій у галузі менеджменту та бізнес-освіти

Заначимо, що Донецький державний університет управління з 2005 року є постійним активним членом даної Асоціації, та на цьогорічному з’їзді УАРМБО ДонДУУ представляла декан факультету економіки, к.е.н. Аракелова І.О.

В рамках роботи Восьмого з’їзду було прозвітовано дирекцією УАРМБО щодо досягнень та основних результатів роботи, проведено вибори Членів Ради, Голови Ради та членів Ревізійної комісії Асоціації, затверджено кошторис на 2017 рік  та визначено основні перспективи подальшого розвитку Асоціації.

Окремо треба відмітити участь у роботі З’їзду  Регіонального директора програми місцевого економічного розвитку Міккі Мюллея та директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Шарова О.І., що підтверджує всебічну зацікавленість у розвитку менеджмент та бізнес-освіти.