Оголошується конкурс на навчання в університетах Ліон (Франція) і Салерно (Італія)!

©PHOTOPQR/LE PROGRES/AUGROS PIERRE/LYON LE 21/11/2011 - UNIVERSITE LUMIERE LYON 2 LA GRANDE GRILLE DE L'UNIVERSITE

Оголошується конкурс на навчання

в університетах Ліон (Франція) і Салерно (Італія)!

Згідно міжуніверситетських угод 4 кандидати (студенти або аспіранти) можуть пройти безкоштовне навчання в університетах Салерно (Італія) та Ліон (Франція) протягом осіннього семестру 2017-2018 навчального року.

Відкриті вакансії: 3 місця для університету в Італії та 1 місце в університеті Франції.

Навчання безкоштовне + отримання стипендії (€ 850) + покриття транспортних витрат. Приймаючий університет допомагає з розміщенням, але оплата за проживання здійснюється самостійно з коштів, що виплачуються у вигляді стипендії.

Посилання на сайти університетів:

До участі в конкурсі запрошуються студенти всіх напрямків підготовки 1-3 курсів,  аспіранти денної форми навчання.

Усі апліканти до 21.04.2017 повинні подати до відділу зовнішніх зв’язків (або вислати на пошту dsum.intdep@gmail.com або tanchykeig@mail.ru):

1. Резюме (українською мовою), в якому необхідно вказати наступну інформацію:
  • прізвище, ім’я, по-батькові студента;
  • факультет, курс, група,
  • спеціальність, спеціалізація;
  • досягнення в науковій роботі;
  • участь в наукових конференціях, олімпіадах, круглих столах (дата проведення, назва наукового заходу, тема доповіді і т.п.);
  • описати участь у громадському житті університету;
  • вказати інтереси та захоплення;
  • адрес, контактний телефон, e-mail.

1. Мотиваційне есе до 500 слів англійською мовою щодо навчання в університеті (обов’язково вкажіть, в якому із університетів Вам хотілося б проходити навчання).
  2. Рекомендаційний лист від завідувача кафедрою або декана Вашого факультету.

При визначенні переможців будуть враховуватись: рівень володіння англійською мовою (який буде визначатися в письмовому вигляді та усно викладачами ДонДУУ), для університету Франції необхідною вимогою є володіння французькою мовою на рівні мінімум А-2; рівень академічної успішності; участь у наукових конференціях і громадському житті університету та Ваша особиста мотивація.Для участі в програмі необхідно мати закордонний паспорт.