Шановні учасники міжнародної науково-практичної конференції
«РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»
присвяченої 25-річчю Донецького  державного університету управління!

Проведення нагальних реформ в Україні визначає напрямок розвитку країни на децентралізацію влади, подолання корупції на різних рівнях ієрархії влади, вдале проведення економічних реформ, вирішення завдань вдосконалення процесів державного управління, яке сьогодні існує і розвивається під впливом  процесів євроінтеграції та відстоювання незалежності та територіальної цілісності України.

Визначення ефективних  шляхів подальшого розвитку країни в умовах системного реформування виконавчої влади та державної служби сьогодні потребує сумісного пошуку та публічного обговорення за участю не лише наукової спільноти, але й представників органів влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур та громадських активістів.

До вашої уваги надаємо  програму та матеріали (тези доповідей) учасників Міжнародної науково-практичної конференції «РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» – однодумців, які небайдужі до  майбутнього України, готові до пошуку найефективніших шляхів розбудови держави, прискорення реформ з метою досягнення гідного соціально-економічного рівня  життя населення в умовах сталого розвитку.

Запрошуємо до участі в обговоренні цих питань на  форумі цієї новини або надіславши свої думки, побажання, рекомендації або  відеозаписи доповідей на електроні адреси оргкомітету: conferencedsum@gmail.com

Також будимо раді Вашій особистій участі у підсумковому етапі конференції, проведення якого планується 18 -19 квітня 2017 року  на базі  Донецького  державного університету управління (м. Маріуполь).

Програма конференції

Матеріали конференції