19 квітня 2017 року кафедрою екологічного менеджменту Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) було проведено ІІ Науково-практичну конференцію «Екологія та сталий розвиток».

Учасників конференції привітала ректор ДонДУУ Марова Світлана Феліксівна та підкреслила, що спеціальність «Менеджмент природоохоронної діяльності» є актуальною та випускники цього напряму підготовки користуються попитом на ринку праці.

З привітальним словом також виступили президент малої молодіжної академії екології Донбаського регіонального відділення Міжнародної академії наук з екології та безпеки життєдіяльності Тарасенко Денис Леонідович.

Начальник відділу з питань  екології та  енергоменеджменту  Маріупольської міської ради Казак Сергій Вікторович, підкреслив, що наукова та практична підготовка виступаючих на конференції є важливим кроком до покращення екології та ефективності енергоменеджменту міста Маріуполь. Крім того, зазначив, що питання екології є найбільш пріоритетними для державної політики та маріупольської громади.

З доповідями-презентаціями власних проектів по енергозбереженню та покращенню екології нашого міста та України в цілому виступили учні, викладачі шкіл та ліцеїв м. Маріуполь, а також студенти нашого університету.

Нагородженні учасники отримали грамоти та призи у номінаціях: «Найкраща доповідь» -Халапахчі В., Шкаліков О.; Грамоти за зайняте: І місце – Бугрєєв Г., Кумуржи К., Пашко М., Шкаліков О.; ІІ місце – Корзун О., ІІІ місце – Кадацький Г. За результатами конференції було видано збірник тез.

Вчителі, які допомагали своїм учням у дослідницькій роботі та підготовці виступу, були відзначені подяками.

Організаційний комітет кафедри екологічного менеджменту щиро дякує всім, хто взяв участь у роботі конференції та запрошує до подальшої співпраці молодих учених.

Збірник тез