18 травня 2017 року в Донецькому державному університеті управління (м. Маріуполь) під головуванням доктора наук з державного управління, професора, Голови Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні» Н.Г. Діденко відбулася науково-практична Internet-конференція «Україна та ЄС: можливості та перспективи співпраці», організована Кафедрою Жана Моне і присвячена 25-річчю Донецького державного університету управління.

Учасників конференції привітали ректор ДонДУУ, доктор наук з державного управління, професор С.Ф. Марова, Генеральний консул Генерального консульства Греції в м. Маріуполь Елені Георгопулу; директор Департаменту економіки та структурних реформ Маріупольської міської ради  Ю.О. Кампов; глава офісу УВКБ ООН у м. Маріуполь Діну Ліпкану, депутат Бундестагу ФРН Йорг Гельмут.

У вебінарі на тему «Політика ЄС з вирішення і трансформації конфліктів» взяли участь керівник Центру ім. Жана Моне з євростудій Національного  Університету «Києво-Могилянська Академія» (м. Київ), доктор юридичних наук, професор, президент УАЄС Р.А.Петров, доктор філософії Ірина Солоненко (Німецька Рада Зовнішньої Політики, м. Берлін, ФРН).

У панельних дискусіях, присвячених політичному діалогу між Україною та ЄС, розвитку економічної інтеграції, партнерству України та ЄС в соціальній та гуманітарній сферах, взяли участь науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, неурядових організацій.

За підсумками роботи конференції запропонована резолюція, розміщена на сайті конференції.

Програма конференції

Резолюція конференції

Матеріали конференції:

EU-UA Елені Георгопулу (Переклад)

Jörg Hellmuth,MdB für Frau Prof. Didenko (Переклад)

Діденко Угода про асоціацію з ЄС

Дятлова Ткаченко Зовнішня торгівля з ЄС